INDEX

OPROGRAMOWANIE

PRODUKTY

SIECI

SERWIS

O NAS

KONTAKT

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, związanych z szybkim
i bezpiecznym przesyłem danych, zarówno komputerowych (sieci FastEthernet) jak i informacji telefonicznych (analogowe oraz cyfrowe) firma OLIKON proponuje okablowanie strukturalne.
Jest to połączenie stanowisk za pomocą jednego lub kilku punktów dystrybucyjnych w celu zoptymalizowania warunków pracy. W skład okablowania może wchodzić instalacja komputerowa, telefoniczna, CaTV. Wykonanie oddzielnej instalacji elektrycznej stabilizowanej
i podtrzymywanej przez centralne UPSy, zapewnia komfort i pewność pracy oraz bezpieczeństwo danych. Podstawową korzyścią płynącą z systemowego okablowania budynku bądź biura, jest możliwość udostępnienia mediów w niemal każdym miejscu.
Zaproponowane przez nas produkty są wynikiem poszukiwań optymalnych rozwiązań w zakresie sieci komputerowych. Elementy stosowane przez nas posiadają certyfikaty zgodności z międzynarodowymi normami ISO 9001, ISO 9002... Są to produkty renomowanych firm takich jak: BELDEN, PANDUIT, LEGRAND, SECUNET, TELEGÄRTNER, TELESAFE, ALCATEL, POLAM Suwałki, ELDA Szczecinek, Panasonic.
Gwarantujemy wysoki poziom kadr co jest potwierdzone ukończonymi szkoleniami, uzyskanymi certyfikatami, oraz wieloletnim doświadczeniem. Nasze sieci mogą być autoryzowane i gwarantowane przez tak znane międzynarodowe firmy jak: Panduit czy Telesafe. Projektanci firmy OLIKON gotowi są optymalnie dobrać i zaprojektować rodzaj sieci w zależności od Państwa potrzeb
i prognoz długoterminowego rozwoju Państwa firmy.
Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzają się w wielu firmach i instytucjach państwowych, pracując bez awaryjnie od wielu lat.